Контакти:
Україна, 79031, м. Львів
вул. Стрийська, 61

Офіс, оптова,
роздрібна торгівля:

(032) 234-52-13
(032) 223-43-47

E-mail:
akvavita@i.uaСтоматологічні бори компанії Prima Dental Group

    Пропонуємо Вашій увазі асортимент алмазних і твердосплавних борів від компанії Prima Dental Group - світового лідера з виробництва високоякісних твердосплавних і алмазних борів преміум класу. Всі бори компанії Prima Dental Group мають запатентовану конструкцію, яка відрізняє їх від  відомих у світі аналогів. При безкомпромісній якості продукції компанії Prima Dental Group ми пропонуємо ціни, які повністю відповідають реаліям сьогоднішнього дня. Звертаємо Вашу увагу на те, що алмазні бори крім міжнародної класифікації мають також класифікацію ідентичну алмазним борам MANI, що в багатьох випадках істотно спрощує вибір форм.
     Ми гарантуємо швидку доставку нашої продукції по всіх регіонах України. Програма лояльності до наших постійних партнерів передбачає надання безкоштовних зразків і додаткові знижки.

Вас вітає компанія Prima Dental Group

    Це унікальний для нас час. Prima Dental Group є найбільш швидко зростаючою компанією-виробником твердосплавних борів, що виготовляє високоякісні стоматологічні бори на власному підприємстві в м. Глостер, Великобританія. Займаючи сильні позиції на ринках США, Європи, країн Близького Сходу та Азійсько-Тихоокеанського регіону, компанія Prima Dental продовжує шукати і знаходити нові можливості для взаємовигідної співпраці, використовуючи як традиційні, так і нетрадиційні канали продажу.
    За останні 2 роки компанія Prima Dental завершила останню фазу основної програми капітальних інвестицій. Поява швейцарської технології різання карбіду дозволило нам стати лідерами у виготовленні твердосплавних інструментів, а також дало змогу суттєво збільшити продуктивність виробництва, яка, завдяки додатковим заходам щодо збільшення ефективності, продовжувала зростати і в 2009 році. У 2010 році планується подальше інвестування значних коштів і очікується істотне зростання, оскільки ми продовжуємо прагнути до досягнення нашої амбітної мети - стати лідерами в цій галузі.
    Ми розширили асортимент пропонованої продукції і збагатили його борами нової форми, слідуючи мінливим вимогам сучасної стоматології. До новинок відносяться Sterisafe - одноразова стерильна упаковка для всіх видів продукції, твердосплавні бори для препарування під коронки та мостовидні конструкції Predator Accu Prep, а також поява нових алмазних борів в серії Prima Classic Diamonds. Наш RftD відділ продовжує розробку технічних новинок.
    Другий докладний каталог, який ми раді представити Вашій увазі, містить широкий асортимент нашої продукції, що випускається на сьогоднішній день. Ми пишаємося не тільки нашими минулими успіхами, але самими останніми технологічними досягненнями.

Завжди раді Вам допомогти.

Richard Muller
Генеральний директор Групи.

 

 

  © 2016 ТзОВ 'Аква Віта'
 Дизайн 'Інтернет Україна'