Контакти:
Україна, 79031, м. Львів
вул. Стрийська, 61

Офіс, оптова,
роздрібна торгівля:

(032) 234-52-13
(032) 223-43-47

E-mail:
akvavita@i.uaПро нас
ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта”- була заснована 24 березня 1997р. Основний вид діяльності фірми на сьогоднішній день є реалізація стоматологічного обладнання, стоматологічних матеріалів, інструментів, медичного обладнання, лабораторного обладнання, лабораторних меблів, реактивів, виробів медичного призначення та розхідних матеріалів державним медичним установам та приватним фірмам медичного спрямування, а також встановлення, налагоджування, ремонт та супроводження медичного та стоматологічного обладнання.

Персонал фірми об’єднує: - спеціалістів з досвідом роботи на керівних посадах державних медичних установ в сфері комплексного постачання медичним та стоматологічним обладнанням, матеріалами; - спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в сфері реалізації медичних товарів; - сертифікований технічний персонал з 20-ти річним стажем роботи в галузі впровадження, налагодження, ремонту, сервісного обслуговування медичного обладнання в державних підприємствах та установах медичного профілю. має багаторічний досвід в сфері продажу, сервісного обслуговування та ремонту медичного обладнання. Наші фахівці можуть швидко підібрати необхідне обладнання, сформувати пропозицію з урахуванням усіх побажань замовника, пояснити ті чи інші особливості техніки.

ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта” постійно веде пошук нових партнерів (виробників медичного обладнання), продукція яких була б конкурентноздатною на ринку України за ціною та якістю.

Згідно Законодавства України вся продукція яка пропонується ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта” зареєстрована в Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення Реєстру МОЗ України.

Наша фірма постійно приймає участь у різноманітних міжнародних та регіональних медичних виставках , які проходять по всій території України.

У теперішній час наша фірма постачає дуже широкий спектр медичної техніки та товарів загально медичного призначення.

Основними клієнтами ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта” є великі державні лікарні, військові шпиталі, урядові лікувальні заклади, санаторії та оздоровчі центри, а також регіональні лікарні по всій країні. Сфера діяльності нашої фірми охоплює майже всі регіони України: Київ та Київську область, західну, центральну, південну та східну частини країни.

Фірма постійно приймає участь у тендерах по закупівлі медичного обладнання і пропонує лікарняним закладам України передові засоби медичної техніки.

ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта” активно працює над реєстрацією медичного обладнання, що постачається.

Особовий склад ТзОВ Медична фірма „Аква-Віта” нараховує 32 фахівця, які раз у рік проходять підвищення кваліфікації на фірмах-партнерах ТзОВ „Аква-Віта”. Співробітники фірми постійно підвищують свій фах самостійно, вивчають передовий досвід та нові технології світової медицини.

 © 2016 ТзОВ 'Аква Віта'
 Дизайн 'Інтернет Україна'