Контакти:
Україна, 79031, м. Львів
вул. Стрийська, 61

Офіс, оптова,
роздрібна торгівля:

(032) 234-52-13
(032) 223-43-47

E-mail:
akvavita@i.uaЕксклюзив
Стоматологія
Iмпланти, хірургічні набори


Каталог (3,5МB pdf)

СИСТЕМА ДЕНТАЛЬНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ
КОМПАНІЇ "BIOTECH INTERNATIONAL", ФРАНЦІЯ
З давніх часів людина прагнула замінити втрачені зуби, що підтверджують дані археологічних знахідок. Спроби вживити штучні зуби робились в глибоку давнину, про що свідчать імплантаційні конструкції знайдені при розкопках в Єгипті, Центральній Америці, Китаї. Матеріалом для імплантації служили дорогоцінні камені (аметист,кварц), дорогоцінні метали, слонова кістка і інші матеріали. Проте широкого застосування ці методи не набули з огляду на велику кількість невдач, що були пов`язані з відсутністю асептики і анестетики, це призводило до інфікування ран і втрати імплантатів.
Наукові основи сучасної імплантології були закладені тільки на рубежі ХIX-XX ст. В цей період з`являються імплантати у вигляді кореня зуба. Поряд зі спробами дослідників вживити в щелепну кістку аналог кореня зуба, важливим напрямком є пошук матеріалу з якого він повинен бути виготовлений. Для застосування були запропоновані такі матеріали як фарфор, платина, золото, срібло, КХС, пластмаса, плексиглас і інші матеріали. Дуже різноманітною була і їх форма: від чудернацьких у вигляді корзин, скручених спіралей, до сучасних плоских лезоподібних, гвинтових, циліндричних. Результатом цих пошуків стало вдосконалення методики вживлення їх в кістку, вивчення їх поведінки в процесі загоєння і функціонування. Революційно в імплантології стало відкриття явища остеоінтеграції, а разом з тим процент успіху в імплантології досяг більше 90%. Приживлюваність імплантатів стала фактом.
Клінічне застосування імплантатів має ряд очевидних переваг перед іншими традиційними способами відновлення дефектів зубних рядів. Немає необхідності препарувати здорові сусідні зуби, щоб відновити втрачені, можна виготовити незнімні конструкції при повній відсутності зубів, можна відмовитись від знімних конструкцій. Встановлення імплантатів створює можливість зупинити втрату кістки в ділянці видалених зубів, і це все в результаті доволі нескладних хірургічних технік під місцевою анестезією у більшості випадків в амбулаторних умовах.
На сьогоднішньому етапі розвитку мета імплантації полягає не тільки у відновленні функції втрачених зубів, але й у створенні комфортних умов функціонування, естетичному відновленні дефекту зубного ряду як зі сторони зубів, так і зі сторони м`яких тканин.
Мал.1, Мал2 Успіхи науковців та їх наукові експерименти, що були підтверджені тривалими клінічними спостереженнями викликали підвищений попит на імплантаційні системи.
Одним із піонерів сучасних імплантаційних систем є імплантати компанії Biotech International. Вони створені на основі об`ємних наукових, клінічних та технологічних досліджень, як результат співпраці хірургів, парадонтологів, протезистів, зубних техніків, інженерів-технологів.
Компанія Biotech International знаходиться в центрі Провансу, займається випуском імплантаційних систем з 1987 року. Ось уже 20 років компанія займає чільне місце на французькому та європейському ринках. Компанія є учасником і партнером SFBSI (Французького товариства біоматеріалів та імплантаційних систем), курсів підвищення кваліфікації по спеціальності імплантологія при стоматологічних факультетах Парижу, Бордо, Тулузи, Монпельє, бере участь в клінічних дослідженнях. Технологічні інновації, пошук оптимального співвідношення дизайну і способу обробки поверхні – це провідна риса політики компанії.
Відмінною особливістю імплантаційної системи “Biotech” є великий вибір імплантатів до дій імплантолога в залежності від його професійних переваг і клінічної карти пацієнта. Biotech International випускає 5 типів імплантатів. За формою – циліндричні, гвинтові, циліндроконічні, пластинчаті та міні імплантати для одноетапних і двохетапних методик.
Мал.1, Мал2 Для двохетапної методики пропонуються 2 типи імплантатів: B.I.S. циліндричні самонарізні імплантати (Рис. 1)
Ця конструкція цікава наступними технологічними рішеннями: верхній поверх циліндричної частини розміром 2,5 мм має мікрорізьбу для кращої фіксації в кортикальній частині кістки та оптимального розприділення навантаження, а нижня частина імплантату конічна з більшим кроком і глибиною різьби, на боковій поверхні імплантату є повздовжній паз для зниження тиску і покращення васкуляризації. Шийка в обох типах імплантатів полірована.
Як варіант вибору компанія пропонує 3 типи пластинчатих імплантатів, що можуть використовуватись як в одно так і двохетапній методиці. (Рис. 3)
Для одноетапної методики пропонується система імплантатів Smilea, завдяки поєднанню титанової основи і цирконієвої шийки, дозволяє досягти максимального естетичного ефекту та ідеального імплантоясеневого з`єднання. (Рис.4) Слід відмітити, що цирконієва шийка імплантату виготовлена за новою запатентованою технологією, шляхом спікання, що забезпечує однакову його щільність як з внутрішньої так і зовнішньої сторін. У верхній частині титанового імплантату знаходиться отвір для зменшення антиротаційних властивостей і покращення васкуляризації.
Імплантати B.I.S. і B.I.S. Conic випускаються діаметром 3,6; 3,9; 4,4; 5,4 та довжиною L – 8, 10, 12, 14, 16 мм.
Імплантати Smilea випускаються діаметром 3,6; 4,1; 4,6 та довжиною L – 8, 10, 12, 14, 16 мм. В імплантатів діаметром 3,6 усіх типів використано для з`єднання зовнішній восьмигранник для забезпечення стійкості проти механічних навантажень (Рис. 5), в імплантатах з більшим діаметром для з`єднання використано внутрішній конічний восьмигранник з конусом 300 (Рис. 6), що на думку науковців на сьогоднішній день являє собою оптимальне з`єднання, яке дає максимальний вибір позицій абатмена для подальшого протезування та виключає любий контакт верхньої частини імплантату і нижньої поверхні абатмена з ризиком отримання гіперстатичного контакту. Між абатменом та імплантатом існує щілина 0,05мм максимально, що забезпечує передачу навантаження на конусну частину з`єднання не навантажуючи плоску.
До одноетапних систем імплантатів відносяться імплантати iball, які є односкладовими з абатменом по типу О-рінг (кулька, сфера для забезпечення фіксації покривних протезів). Вони випускаються діаметром 2; 2,5; 3 та довжиною L – 11, 13 мм і можуть бути використані для забезпечення фіксації як уже існуючих протезів чи виготовлених заново у тих клінічних випадках, де іншими способами досягти функціональної стабільності протезів не є можливим.(Рис. 7) Завдяки комплексному підходу до імплантологічного лікування і активній співпраці усіх задіяних у цьому процесі фахівців збалансованою і продуманою є і протетична (ортопедична) частина системи Biotech. Система протезування JFB Esthetic System–це новий набір компонентів для адекватного і раціонального виготовлення любого роду реставрацій. Форма і розміри JFB Esthetic System визначаються формою і величиною натуральних зубів для того, щоб направляти загоєння м`яких тканин природнім шляхом. Зовнішній профіль м`яких тканин, сформований формувачем ясен відповідно до контура ясен втраченого зуба однаковий по формі з абатменом, трансфером (Рис. 8). Різновиди абатменів: титанові, цирконієві, литтєві, прямі, кутові (150, 200), цементна, гвинтова фіксація – усі ці елементи дозволяють забезпечити адекватну протезну реабілітацію з високим естетичним ефектом.(Рис. 9)
Тішить широкими можливостями і виготовлення знімних конструкцій з опором на імплантати. Фіксацію таких конструкцій можна забезпечити за допомогою О-рінг атачменів, балкової системи за методикою P.A.R.O з амортизуючими кільцями.
Хірургічний протокол встановлення імплантатів системи “Biotech” є досить простим і доступним в результаті невеликого набору свердел необхідних для їх встановлення. Хірургічний набір є однаковим для усіх типів гвинтових само нарізних імплантатів системи “Biotech” , що створює зручності і не вносить плутанини в застосування різних типів імплантатів системи.
Система інструментів і свердел розміщені в одному автоклавованому контейнері, де позиції кожного інструмента є закодовані кольором. Однакове кольорове кодування знаходиться і на контейнері з імплантатом, що сприяє ергономічності роботи. Додатково в контейнері з імплантатом знаходиться заглушка, трансфери для зняття відбитків відкритою і закритою ложкою.
Простота хірургічного протоколу полягає в тому, що для встановлення імплантата необхідно лише 3 свердла. Свердла із зовнішнім і внутрішнім охолодженням, виготовлені з високою точністю, що забезпечує атравматичну підготовку ложа, а також їх конструкція дозволяє при необхідності зібрати утворений внаслідок свердління кістковий матеріал. (Рис.10) Схема використання інструментів детально описана в хірургічному протоколі. Інструменти використовуються як на хірургічному так і ортопедичному етапі лікування.
Поряд з системою імплантатів компанія налагодила випуск штучного кісткового замінника CROSS.BONE – трьохвимірної гомогенної структури, що складається з повністю біосумісної, частково резорбованої пористої синтетичної кераміки. Це кісткова субстанція для імплантації, до складу якої входить 60% гідроксиапатиту і 40% бета-три-кальцій фосфату. Через високу температуру спікання і відсутності живих мікроорганізмів повністю виключається ризик інфікування. Інновації в мікро архітектурі полягають у створенні отворів між порожнинами. Мінімальний розмір отворів строго визначений, вони рівномірно розподілені по субстанції, що дозволяє керувати проростанням клітин і покращує інтеграцію кісткового імплантата у власну кістку. (Рис. 11)
Блок і гранули CROSS.BONE використовуються для швидкого відновлення кісткового дефекту. Блоки можуть бути вирізані точно за розміром порожнини, що заповнюється. Шприц CROSS.BONE, результат співпраці з стоматологами-хірургами, дозволяє використовувати замінник кістки в щілиноподібних ділянках, важкодоступних місцях. Це забезпечує високу точність при заповненні кісткових порожнин.(Рис.12)
Продукція компанії BIOTECH International користується великим попитом в провідних країнах Європи (Франція, Іспанія, Португалія, Бельгія, Німеччина, Румунія), а також в Алжирі, Марокко, Тунісі, Полінезії. Ось уже 2 роки компанія працює на російському ринку.
У січні 2007 року відбулось підписання договору про співпрацю між компанією BIOTECH International (Франція) та Медичною фірмою “Аква-Віта” (Львів) про ексклюзивне представництво продукції компанії на українському стоматологічному ринку. За умовами договору весь асортимент продукції буде представлений у ексклюзивного представника в повному обсязі. Для українських колег лікарів будуть надані особливі умови при купівлі системи. За умовами договору при придбанні 30 імплантатів системи Biotech в подарунок надається повний набір інструментів і свердел для їх встановлення в автоклавованому контейнері. Поряд з цим безкоштовно проводяться теоретично-практичні курси підвищення кваліфікації лікарів на базі ЛНМУ ім. Д.Галицького під керівництвом проф. Макєєва В.Д. по практичному застосуванні системи.
Практичні навчання  на свинячих головах З люб’язної згоди французької сторони для українських лікарів будуть проводитись навчальні семінари по практичному застосуванні системи імплантатів компанії BIOTECH International на навчальній базі SFSBI (французького товариства біоматеріалів та імплантаційних систем) при стоматологічному факультеті в місті Париж. Згідно програми навчання, практичні навики будуть відпрацьовуватись у певній послідовності на фантомах штучних щелеп, свинячих головах. (Рис.13) Закріпити отримані знання слухачі зможуть в клініці професора Ф.Пульмера та клініці факультету удосконалення лікарів в Парижі, де матимуть змогу спостерігати роботу з імплантатами системи Biotech безпосередньо в операційній. Учбові центри компанії в Україні і Франції забезпечать імплантологам, ортопедам максимум технічних і клінічних знань, а професійні дискусії та обмін досвідом будуть найкращою гарантією високої якості роботи з системою імплантатів Biotech International.


 © 2016 ТзОВ 'Аква Віта'
 Дизайн 'Інтернет Україна'