Контакти:
Україна, 79031, м. Львів
вул. Стрийська, 61

Офіс, оптова,
роздрібна торгівля:

(032) 234-52-13
(032) 223-43-47

E-mail:
akvavita@i.ua 

Алмазні бори  Prima® Classic Diamond

 

   Нова серія алмазних борів Prima ® Classic, що складається з 150 борів різної форми, надаланашимдистриб'юторам нові широкі можливості на ринку і дозволила нам забезпечити наших клієнтіввисокоякісною продукцією.
    У процесі виробництва кожен алмазний бор Prima ® Classic Diamond проходить контроль не менше 5 разів і потім 100% кінцевий контроль. А це означає, що при кожному використанні алмазного бору Prima ® ClassicDiamond можна бути абсолютно впевненим в його якості.

   Алмазні бори Prima ® Classic Diamond виготовляються з використанням високоякісних сталевих хвостовиків власного виробництва і натурального алмазного зерна відповідно до міжнародних вимог. Завдяки сучасним методам виробництва з використанням точної інженерії та комп'ютерного контролю забезпечується повну концентричність і баланс, що значно знижує вібрацію і потенційний знос наконечників.

   Нанесення алмазного покриття на бори Prima ® Classic Diamond проводиться в строго контрольованих умовах з урахуванням форми бору, на який воно наноситься. Завдяки цьому процесу вдається домогтися високоміцного і рівномірного нанесення алмазного покриття і в результаті отримати концентричний збалансований бор, який тривалий час не втрачає своєї ріжучої здатності.

   Процедура нанесення забезпечує максимальну гостроту ріжучих кромок алмазних зерен, тому при багаторазовому використанні бор не втрачає своєї абразивності, що визначає відмінне співвідношення "ціна-якість".

   Випускається широкий асортимент борів Prima ® Classic Diamond, що мають різні розміри і ступінь зернистості. У нас є алмазні бори Prima ® Classic Diamond для виконання всіх основних стоматологічних маніпуляцій, тому Ви зможете придбати все необхідне в одному місці.

В одному блістері - 5 шт.

Ступінь зернистості борів Prima ® Classic Diamond *

Велика

125-150 μ

Середня

106-125 μ

Дрібна

53-63 μ

Наддрібна

20-30 μ

* Відповідно вимогам ISO

 

Для даної серії продукції є алюмінієві підставки для борів.

  © 2016 ТзОВ 'Аква Віта'
 Дизайн 'Інтернет Україна'